2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Białystok
  7. Przedstawiciel handlowy - Centrum
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy w Branży Szkoleniowej (BTI)

Wynagrodzenie

6 850 - 21 520 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

O firmie

Brian Tracy International, lider w dziedzinie szkoleń biznesowych i osobistego rozwoju, poszukuje doświadczonego Przedstawiciela Handlowego. Naszym celem jest rozwijanie Klubu Biznesowego, który będzie stanowił platformę wspierającą przedsiębiorców w rozwoju ich działalności, oraz promowanie i sprzedaż szkoleń rozwojowych. Szukamy osoby, która z pasją podchodzi do budowania relacji biznesowych i jest skuteczna w pozyskiwaniu nowych klientów.

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz członków do Klubu Biznesowego Brian Tracy International.

  • Sprzedaż szkoleń i programów rozwojowych.

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

  • Organizacja i uczestnictwo w wydarzeniach networkingowych.

  • Praca z portfelem istniejących klientów oraz rozwijanie go o nowe kontakty.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży szkoleniowej lub doświadczenie w pozyskiwaniu klientów do klubów biznesowych.

  • Zdolności interpersonalne i wysokie umiejętności budowania relacji.

  • Znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność negocjacji.

  • Proaktywne podejście do realizacji celów oraz zdolność do samodzielnego planowania pracy.

  • Posiadanie własnego portfela klientów będzie dodatkowym atutem.

  • Gotowość do podróży służbowych oraz uczestnictwa w wydarzeniach biznesowych.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe od 5 000 zł na rękę + prowizje, Umowa o Pracę

  • Możliwość pracy w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na wynikach.

  • Pakiet szkoleń rozwojowych i możliwość osobistego rozwoju w ramach firmy.

  • Narzędzia niezbędne do pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

  • Dynamiczne środowisko pracy i możliwość współtworzenia nowego projektu.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 914184377