2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Czyżyny
Dodane 16 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy w firmie kosmetycznej. Południe Polski!

Wynagrodzenie

5 400 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Poszukujemy przedstawiciela handlowego do firmy kosmetycznej!

Miejsce pracy:

  • Południowa część Polski (głównie Kraków, Kielce, Radom),

  • Praca terenowa.

OPIS STANOWISKA:

  • Współpraca z klientami sieciowymi – rynek nowoczesny,

  • Organizowanie, ustalanie i egzekucja lokalnych działań promocyjnych w oparciu o standardy firmy,

  • Realizacja założonych planów sprzedaży,

  • Realizacja założonych celów KPI,

  • Dbałość o ekspozycję produktów oraz wizerunek firmy w podległym terenie,

  • Analiza rynku pod kątem działań firm konkurencyjnych,

  • Praca z elektronicznymi systemami raportowania.

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży obszaru FMCG: branży kosmetycznej, chemicznej,

  • Wszechstronna wiedza na temat rynku i konkurencji,

  • Samodyscyplina oraz nastawienie na realizację celów,

  • Znajomość zasad i doświadczenie we współpracy z klientami rynku nowoczesnego,

  • Umiejętność planowania pracy i realizacji wyznaczonych celów,

  • Znajomość zasad merchandisingu,

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Wykształcenie min. Średnie,

  • Znajomość obsługi pakietu Ms Office,

  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 5500 zł brutto/ miesiąc + premia,

  • Samochód służbowy.

Praca od zaraz, aplikuj teraz!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 912187334