2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Pyrzyce
Dodane 16 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy w firmie z branży Rolnej

Lokalizacja

Pyrzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Firma z branży obsługi rolnictwa Rudnikagro Sp. z o.o. zatrudni pracownika

Lokalizacja miejsca pracy – Powiaty: Stargardzki i Gryfiński

Stanowisko pracy: Przedstawiciel Handlowy Wymiar Pracy: pełny etat

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Od ponad 20 lat wdrażamy najlepsze rozwiązania agronomiczne w sektorze rolniczym.

Współpracujemy z klientami na terenie całego kraju oraz krajów UE. Stawiamy na ludzi, wiedzę i rozwiązania.

Opis stanowiska:

•                   aktywne realizowanie celów sprzedażowych

•                   nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientem oraz wsparcie merytoryczne w gospodarstwach rolnych

•                   poszerzanie bazy o nowych klientów

•                   wdrażanie zaproponowanych rozwiązań u klientów

•                   dbanie o pozytywny wizerunek firmy

•                   organizowanie spotkań i warsztatów dla klientów

•                   udział w cyklu szkoleń w celu poszerzania wiedzy niezbędnej w doradztwie rolniczym

•                   realizacja planów sprzedażowych (sprzedaż bezpośrednia środków ochrony roślin, nasion oraz nawozów

Wymagania:

doświadczeniu w handlu z klientem indywidualnym

•​         praktycznej wiedzy z zakresu agronomi (doradztwo środków ochrony roślin)

•​         determinacji w dążeniu do osiągnięcia celu

•​         umiejętności samodzielnego efektywnego planowania pracy

•​         motywacji do podnoszenia własnych kwalifikacji

wykształcenie min. Średnie, mile widziane rolnicze,

- skuteczność w działaniach handlowych

- zaangażowanie, kreatywność

-  prawo jazdy kat.B.

- łatwe nawiązywanie kontaktów, komunikatywność

Korzyści płynące z zatrudnienia w Naszej firmie :

•       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

•       atrakcyjne wynagrodzenie,

•       praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,

•       niezbędne narzędzia pracy

•       możliwość rozwoju zawodowego,

•       możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez specjalistyczne kursy i szkolenia,

•       niezależność i samodzielne realizowanie ambitnych wyzwań,

•       przyjazna oraz partnerska atmosfera w pracy,

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 9-16 na numer: 53*****33 tel.

Lokalizacja

Pyrzyce,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Pyrzyce
ID: 912229882