2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Komorów
Dodane 06 maja 2024

Przedstawiciel handlowy - Warszawa

Lokalizacja

Komorów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakRekrutacja online

Opis

Teren działania: praca mobilna - Warszawa i okolice

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych firm (MŚP) na dedykowanym terenie poprzez mapowanie, dotarcie do decydenta, badanie potrzeb, negocjacje warunków handlowych

  • Realizacja codziennych oraz tygodniowych aktywności  (ilość spotkań z klientami, zadania specjalne)

  • Rozwój średniej wartości koszyka zakupowego oraz rozbudowa serwisu u aktywnego klienta poprzez rozszerzanie oferty produktowej

  • Reaktywacja klientów pasywnych

  • Raportowanie aktywności sprzedażowych w systemie

  • Przygotowywanie ofert, prezentacji, codzienna administracja

Oczekiwania:

  • Realizacja celów jakościowych oraz ilościowych

  • Pracowitość oraz umiejętność organizowania pracy własnej

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Otwartość oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się warunków

  • Chęć uczenia się i poszerzenia swojej wiedzy z zakresu produktów specjalistycznych – PPE/BHP (Środki Ochrony Indywidualnej), Chemia i Higiena Profesjonalna

  • Pozytywne nastawienie oraz poczucie humoru

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B  jest atutem

  • Lubisz ludzi – to świetnie! Pracując u nas, codziennie będziesz spotykać nowe osoby, rozmawiać z nimi o korzyściach jakie daje współpraca z Lyreco

  • Aktywne prawo jazdy kategorii B.

Oferta:

  • Realne szanse rozwoju - w  2023 roku awansowaliśmy wewnętrznie 30 % pracowników w Sprzedaży

  • Zadaniowy czas pracy – Ty tu rządzisz!

  • Od razu umowa o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy z do użytku prywatnego

  • Możliwość podniesienia swojego wynagrodzenia podstawowego o 20% w ciągu pierwszego roku pracy

  • Miesięczny oraz kwartalny system premiowy – kolejne kilka tysięcy złotych do pensji

  • Bezpłatna platforma do nauki języka angielskiego eTutor

  • Platforma Mindgram z dostępem do wparcia min. psychologicznego, rozwojowego, finansowego

  • Szkolenia dostosowane do potrzeb indywidualnych oraz biznesowych

  • Konkursy z nagrodami - wycieczki zagraniczne, bony i inne – dla Najlepszych!

  • Wyjścia integracyjne

  • Platforma Benefitowa - my wpłacamy Ci środki a Ty decydujesz – siłownia, bilety do kina czy voucher do Zalando

  • W razie choroby – umówisz się na wizytę w przychodni Medicover

Lokalizacja

Komorów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Komorów
ID: 916423224