2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 21 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy - Warszawa i okolice

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Sądecki Bartnik" to firma założona w 1973 roku przez Annę i Janusza Kasztelewiczów. Jesteśmy wiodącą marką na polskim rynku w obszarze miodów naturalnych i produktów pszczelich. Nasz miód pozyskiwany jest z własnych pasiek a także od sprawdzonych polskich pszczelarzy. Od ponad 40 lat jesteśmy na ścieżce znacznego rozwoju. Promujemy nasze produkty na rynkach krajowych i zagranicznych, proponując doskonały smak i najwyższą jakość. Pracujemy zgodzie z IFS i BRC.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie klientów

  • Realizacja strategii handlowej w powierzonym regionie

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych

  • Realizacja planów sprzedaży

  • Raportowanie wyników pracy

  • Analiza rynku i działań konkurencji

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • Znajomość rynku

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy

  • Znajomość pakietu MS OFFICE

  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia i możliwość doskonalenia zawodowego

  • Samochód służbowy i inne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy (telefon, tablet)

  • Możliwość realizacji nowych, ciekawych wyzwań

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 894907569