2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Opolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kietrz
Dodane 15 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy woj. śląskie

Lokalizacja

Kietrz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakRekrutacja online

AGROEKO Sp. Z O.O., działa w branży technicznego wyposażenia rolnictwa od 25 lat. Główną działalnością firmy jest sprzedaż maszyn rolniczych oraz części zamiennych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata zamieszkałego na terenie województwa śląskiego  na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

• Poszukiwanie nowych klientów na powierzonym terenie

• Nawiązania relacji  handlowych i sprzedażowych

• Zawieranie umów handlowych (przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych)

• Realizacja planów sprzedażowych

• Utrzymywanie stałych kontaktów z obecnymi Klientami firmy

• Udział w szkoleniach, targach i prezentacjach handlowych

• Prezentacja różnorodnych maszyn klientom, wyjaśnienie ich funkcji oraz zalet w celu sprawnego doradztwa

√ Nasze wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie

• Mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym oraz znajomość branży rolniczej

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

• Umiejętność dobrej organizacji pracy

• Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Wysoka kultura osobista

• Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

• Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

√ To oferujemy:

• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym

• Specjalistyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe wewnętrzne/ zewnętrzne w kraju i za granicą- niezbędne w wykonywanej pracy

• Narzędzia do realizacji zadań: samochód służbowy, laptop, tablet, telefon, materiały informacyjne i marketingowe

• Motywacyjny systemem premiowania uzależniony od osiągniętych wyników sprzedaży

• Wsparcie w procesie wdrożenia i adaptacji na stanowisku pracy

CV z klauzulą o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę P.W. „AGRO-EKO” z siedzibą w Kietrzu przy ul. Raciborskiej 109 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

Lokalizacja

Kietrz,

Opolskie

Opolskie, Kietrz
ID: 911869529