2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Opolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kietrz
Dodane 15 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy woj. śląskie

Lokalizacja

Kietrz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakRekrutacja online

Opis

Firma AGROMILK,

Autoryzowany Dealer firmy DeLaval, poszukuje kandydata na stanowisko

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, Miejsce pracy: województwo śląskie

 √ Twój zakres obowiązków:

• Sprzedaż nowoczesnych urządzeń oraz  technologii wykorzystywanych w chowie bydła mlecznego;

• Sprzedaż produktów stosowanych w gospodarstwach mlecznych;

• Przygotowywanie ofert handlowych oraz umów handlowych;

• Rozpoznawanie bieżących potrzeb Klienta;

• Utrzymywanie stałych kontaktów z obecnymi Klientami firmy;

• Poszukiwanie nowych klientów na powierzonym terenie;

• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku;

• Udział w szkoleniach , targach i prezentacjach handlowych.

√ Nasze wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie;

• Mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym

• Znajomość zagadnień w zakresie chowu bydła mlecznego;

• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

• Prawo jazdy kat. B;

• Samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

√ To oferujemy:

- Pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju osobistego;

- Umowę o pracę  w pełnym wymiarze czasowym;

- Wynagrodzenie (podstawa) wraz z systemem motywacyjnym (premia);

- Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon);

- Możliwość rozwoju, szkolenia.

Praca na terenie województwa śląskiego, codzienne powroty do domu.

CV  z klauzulą o treści:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Kietrz,

Opolskie

Opolskie, Kietrz
ID: 911884870