2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Zawiercie
  7. Przedstawiciel handlowy - Centrum
Dodane 17 maja 2024

Przedstawiciel handlowy Zawiercie

Lokalizacja

Zawiercie, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Hurtownia Elektrotechniczna DOKO Sp. z o.o. oddział Zawiercie, poszukuje kandydata/tki na stanowisko Przedstawiciel handlowy:

Obowiązki:

  • Konsekwentna i skuteczna sprzedaż w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła, elektryki

  • Doradztwo techniczne oraz prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb Klienta,

  • Realizacja celów sprzedażowych,

  • Pozyskiwanie Klientów – praca w terenie,

  • Profesjonalna obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami firmy,

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży elektrycznej,

  • Zdolności sprzedażowe oraz doświadczenie w przygotowywaniu i prezentowaniu oferty Klientowi,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Umiejętność dobrej organizacji w pracy,

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Szkolenia sprzedażowe,

Kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Doko Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. Lidzbarskiej 2 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Centrum
ID: 732158881