2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Koszalin
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel Hurtowni Paliw

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Tomsol Sp. z o.o. zatrudni pracownika  do profesionalnej sprzedaży w dziale paliw. Poszukujemy osób ambitnych, otwartych i kreatywnych na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Obowiązki:

- obsługa aktualnych klientów,

- samodzielne  i samodzielne pozyskiwanie nowych klientów,

- raportowanie swoich działań zgodnie z wytycznymi,

- współpraca z pozostałymi działami firmy,

Szukamy osób:

- którym zależy na stabilnym zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę,

- pozytywnie i optymistycznie postrzegających pracę w sprzedaży,

- komunikatywnych i otwartych na nowe wyzwania i cele,

- ambitnych i chcących rozwijać się zawodowo,

- z doświadczeniem w sprzedaży,

- z prawem jazdy kat. B

Oferujemy:

Umowę o pracę,

Dobre wynagrodzenie,

Wsparcie firmy w realizacji założonych celów sprzedażowych,

Szkolenie w celu podniesienia kwalifikacji,

Pracę w rzetelnej i pewnej firmie

Aplikacja na nasze stanowisko wiąże się ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rakrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 907974163