2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kołobrzeg
Dodane 05 kwietnia 2024

Przedstawiciel/ka Handlowy/a - Kołobrzeg i okolice | PEPSICO

Lokalizacja

Kołobrzeg

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Tak

Poszukujemy kandydatów oraz kandydatek na czas trwania Akcji Lato. Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę do 31.08.2024r.

Region: Koszalin

Teren pracy: Pas Nadmorski Mrzeżyno - Dąbki i okolice

Dzień Przedstawiciela / Przedstawicielki charakteryzuje duża samodzielność i nastawienie na realizowanie celów sprzedażowych; dbasz nie tylko o to sprzedaż, ale też o odpowiednią ekspozycję towarów i rozliczenia. Jeśli jesteś spragniony/a wyzwań, kreatywny, kochasz być w trasie ta praca jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

·        Zajmujesz się sprzedażą oferty handlowej PepsiCo do obecnych i nowych klientów,

·        Realizujesz wyznaczone plany sprzedażowe i dystrybucyjne,

·        Poszukując i nawiązując współpracę rozwijasz bazę klientów,

·        Dbasz o ekspozycję produktów,

·        Budujesz trwałe relacje z kluczowymi klientami,

·        Wdrażasz promocje oraz akcje marketingowe u klientów.

Nasze wymagania

·        Masz minimum roczne doświadczenie w pracy z klientami detalicznymi, (chętnie FMCG),

·        Skupiasz się na celu i motywuje Cię wynik indywidualny oraz zespołowy,

·        Cechujesz się odpowiedzialnością w podejściu do realizacji zadań,

·        Skutecznie komunikujesz się zarówno z klientami, jak i pracownikami organizacji

·        Posiadasz prawo jazdy kat. B

 Co oferujemy?

  • Wsparcie i mentoring doświadczonych członków zespołu,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, tablet oraz telefon),

  • System premiowy.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 909693591