2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Szczepankowo
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel regionalny - specjalista ds. zakupów książek

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

OPIS

Antykwariat i Księgarnia Tezeusz Sp. z o.o. to lider branży antykwarycznej e-commerce w Polsce. W 13 roku istnienia firmy wchodzimy w okres biznesowej dojrzałości, a jednocześnie dynamicznego rozwoju związanego z eksplozją rynku e-commerce. Pozyskujemy ponad 1 mln książek używanych rocznie, dzięki czemu nasi klienci nieustannie mają dostęp do unikatowych pozycji z każdej dziedziny. Jesteśmy jednym z największych lokalnych pracodawców, zatrudniającym ponad 140 osób.

Zakres obowiązków

Głównym zadaniem Specjalisty ds. zakupów książek jest pozyskiwanie używanych książek i księgozbiorów od osób prywatnych, instytucji i firm. Zadania towarzyszące to: negocjowanie warunków umów, organizacja załadunku i transportu zakupionych książek do siedziby firmy, szacowanie wartości księgozbiorów, częściowa inwentaryzacja zbiorów, pozyskiwanie nowych kontraktów.

Ze względu na charakter pracy preferujemy osoby w dobrej kondycji fizycznej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie handlowe

  • Umiejętność negocjowania i zawierania korzystnych umów handlowych

  • Wykształcenie wyższe

  • Osobowość, kultura osobista i prezencja budząca zaufanie

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i zdolność utrzymania długofalowych relacji

  • Dobra komunikatywność w mowie i piśmie

  • Zdolność samodzielnej organizacji efektywnej pracy

  • Umiejętność szybkiej pracy na komputerze i w sieci

  • Efektywna znajomość programów Word, Excel

  • Umiejętności analityczne

  • Dyspozycyjność odnośnie godzin pracy i wyjazdów poza teren miasta zatrudnienia

  • Kondycja umożliwiająca mobilność oraz współpracę przy załadunku księgozbiorów

  • Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: około 5-8 tys. zł netto (podstawa + premia wynikowa)

  • Umowa zlecenie na okres próbny. Kontrakt B2B po okresie próbnym

  • Długoterminową współpracę

  • Przeszkolenie w zakresie wyceny książek i księgozbiorów oraz specyfiki branży

  • Budżet szkoleniowy na rozwój i szkolenia zawodowe

  • Możliwość awansu na regionalnego koordynatora i znaczącej podwyżki

  • Współpracę z jednym z najlepszych antykwariatów internetowych w Polsce

  • Możliwość łatwego stworzenia dużej i unikalnej własnej biblioteki prywatnej

  • Nieustanny kontakt z unikatowymi pozycjami książkowymi

  • Dofinansowanie prywatnej opieki zdrowotnej

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Partycypujemy w kosztach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy , telefon , laptop

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 913642529