2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Koszalin
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel(ka) handlowy(-wa) - Kompania Piwowarska - Koszalin

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Przedstawiciel(ka) handlowy(-wa) – kanał tradycyjny

Szukamy ludzi takich jak Ty – lubiących nieszablonową i różnorodną pracę, dla których nawiązywanie relacji z innymi jest priorytetem. Jako Przedstawiciel(ka) Handlowy(-wa) będziesz na co dzień rozwijać współpracę z naszymi klientami i budować pozycję marek KP na rynku piwnym.

Twoje zadania:

  • rozwój marek KP poprzez zwiększanie ich dostępności i widoczności w miejscu sprzedaży

  • odpowiedzialność za wizerunek naszych marek poprzez doskonały merchandising

  • budowanie doskonałych relacji z naszymi klientami

  • prowadzenie ciekawych projektów dotyczących rozwoju nowych marek KP

Nasze oczekiwania:

  • masz doświadczenie zawodowe w sprzedaży - mile widziane w rolach merchandisera, presellera lub przedstawiciela handlowego

  • masz min. średnie wykształcenie

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

  • cechuje Cię zaangażowanie i pasja do wykonywanych zadań

  • jesteś osobą nastawioną na rozwój i wyzwania

  • umiesz pracować w zespole oraz nawiązywać i utrzymywać relacje

  • potrafisz analizować dane i wyciągać wnioski

To oferujemy:

  • stawiamy na TWÓJ ROZWÓJ, oferujemy m.in. udział w programie przygotowującym do certyfikacji przedstawiciela handlowego wsparty indywidualnymi treningami w rynku

  • dostęp do platformy e-learningowej i udział w szkoleniach dostosowany do indywidualnego planu rozwoju

  • dbamy o BEZPIECZEŃSTWO m.in. poprzez udział w programie Świadomy Kierowca

  • praca dla właściciela najlepiej sprzedających się marek piwnych w Polsce (m.in. Żubr, Tyskie i wiele innych)

  • możliwości awansów wewnętrznych i programy rozwojowe dla najlepszych

  • samochód służbowy (również do celów prywatnych), telefon, tablet

  • prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny (w tym karta Multisport), system motywacyjny, deputat piwny i wiele innych korzyści

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Kompanię Piwowarską

  • dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia miesięczna uzależniona od osiąganych wyników)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 909412425