2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wągrowiec
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawieciel handlowy

Lokalizacja

Wągrowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

EinParts Europe sp. z o.o.

Importer i dystrybutor akcesoriów samochodowych poszukuje na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Wągrowiec lub Praca zdalna

Obowiązki na stanowisku:

- wyjazdy handlowe 5-10 dni w miesiącu na terenie Polski (pozostałe dni praca w biurze lub domu)

- kontakt telefoniczny / mailowy z klientami

- utrzymywanie relacji z obecnymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych

- raportowanie

Wymagania:

- dyspozycyjność i dobra organizacja pracy

- minimum wykształcenie średnie

- prawo jazdy kat. B

- znajomość podstaw pakietu Office (word, outlook)

- doświadczenie na podobnym stanowisku lub w handlu

- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- praca w stabilnej firmie z możliwością rozwoju

- praca w młodym zespole w spokojnej atmosferze

- narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów sprzedażowych

Wynagrodzenie:

  • Podstawa + prowizja od sprzedaży

Proszę o przesłanie CV przez platformę OLX

Lokalizacja

Wągrowiec,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wągrowiec
ID: 666073898