2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Biestrzyków
Dodane 17 kwietnia 2024

Przedstawiel/Opiekun marki Sens.US-Polska

Wynagrodzenie

3 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biestrzyków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • dbałość o potrzeby klientów;

  • opieka posprzedażna;

  • wypełnianie raportów;

  • troska o wizerunek firmy;

  • przestrzeganie zasad nadanych przez firmę.

Nasze wymagania

  • Kochasz ludzi

  • Nie widzisz problemu, tylko rozwiązanie;

  • Potrafisz słuchać;

  • Masz w sobie pasję i pozytywną energię:

  • Jesteś otwarta/y na nowe wzywania...

Poznaj nas bliżej poprzez stronę www.ilovesensus.pl, media społecznościowe i prasą branżową;

Napisz do nas tylko wtedy, gdy nasza marka i stanowisko Cię zaintrygowało i czujesz, że właśnie znalazłaś/eś idealne miejsce dla siebie!

Zachwyć nas swoją kreatywnością, którą zaprezentujesz w CV i w Liście Motywacyjnym. Opowiedz nam o swojej skuteczności w handlu!

Lokalizacja

Biestrzyków,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Biestrzyków
ID: 910828093