2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Wrocław
  7. Szkolnictwo - Psie Pole
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedszkole niepubliczne zatrudni nauczyciela (Sołtysowice)

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedszkole niepubliczne Akademia Uśmiechu znajdujące się na Sołtysowicach zatrudni nauczyciela edukacji przedszkolnej.

Zakres obowiązków:

- opieka nad dziećmi, zapewnienie im bezpieczeństwa

-  organizacja zajęć, zabaw, realizacja podstawy programowej

-  konsultacje z rodzicami

-  prowadzenie dokumentacji przedszkolnej

Pożądane kwalifikacje:

- wykształcenie wyższe, kierunkowe

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z dziećmi

- odpowiedzialność, cierpliwość, empatia, podzielność uwagi, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę po 6 godzin dziennie

- komfortowe warunki pracy (nowy, dobrze wyposażony budynek, m.in.

laptopy, ekrany multimedialne, urozmaicone pomoce dydaktyczne)

- pracę w młodym zespole

- możliwość darmowego korzystania z posiłków przygotowywanych w naszej kuchni.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 914445192