2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Pomorskie
  6. Szkolnictwo - Gdańsk
  7. Szkolnictwo - Osowa
Dodane 11 kwietnia 2024

Przedszkole - zatrudni Terapeutę/Asystenta do dziecka z autyzmem

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Publiczne Przedszkole Octopus poszukuje osoby na stanowisko Terapeuty/ Asystenta do dziecka z autyzmem.

Przedszkole Octopus zlokalizowane jest w Gdańsk- Osowa przy ulicy Sopockiej 14.

Wymagania:

doświadczenie w pracy z dziećmi;

umiejętność pracy w zespole;

kreatywność;

wysoka kultura osobista.

Obowiązki :

wspomaganie terapii dzieci z ze spektrum autyzmu podczas zajęć grupowych;

dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków;

Zapewniamy:

-atrakcyjne wynagrodzenie:

- zatrudnienie na umowę o pracę

;- pracę na cały etat;

-wolne weekendy;

- miłą atmosferę i wspierającą kadrę;

- kartę Medicover sport oraz pakiet medyczny

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych przez Ogólnopolski Operator Oświaty na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn.zm.).” Jednocześnie informujemy, że administratorem danych jest Ogólnopolski Operator Oświaty z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Gorczyczewskiego 2/7. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Obowiązek podania danych osobowych wynika z art. 22 (1) § 1 Kodeksu pracy (Dz.U. z 2018 r. poz. 108 z poźn.zm.).

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 911025821