2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Kujawsko-pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Toruń
Dodane 02 maja 2024

Przejrzyste warunki, elastyczny czas pracy, benefity-sprawdź sam/a

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Jeżeli czytasz tę ofertę pracy i:

·        szukasz stałego zatrudnienia na cały/niepełny etat lub

·        jesteś studentem i chcesz mieć dodatkowy zastrzyk gotówki

Mamy na to rozwiązanie!

Zostań telefonicznym Doradą Klienta. Praca w oparciu o obsługę sprzedażową tylko stałych klientów naszego wieloletniego partnera z branży telekomunikacyjnej.

Twoje zadania:

·        telefoniczna obsługa naszych stałych klientów,

·        przedstawianie oferty i dbanie o dobre relacje z klientami.

Nie przejmuj się, jeżeli nie masz doświadczenia! Pomożemy Ci je zdobyć już od pierwszego dnia szkolenia wstępnego. Jeżeli pierwsze kontakty z Klientami masz za sobą to umożliwimy Ci rozwijanie posiadanych już kompetencji, które są cenione na rynku pracy.

Parę słów o pracy u nas:

·        stawka za każdą godzinę pracy 27,70 zł brutto w oparciu o umowę zlecenie (ze składkami ZUS lub studencka),

·        realne do wypracowania premie, stanowiące satysfakcjonującą część wynagrodzenia,

·        bonus 500 zł za każdą poleconą osobę do współpracy z nami,

·        elastyczny czas pracy – możesz dopasować godziny pracy do swoich planów - projekt pracuje pon. - pt. 8-20 i sob. 9-17,

·        70 minut przerwy na 8 godzin pracy,

·        karta MultiSport PLUS na preferencyjnych warunkach,

·        ekstra programy, w których zyskujesz dodatkowe pieniądze lub wartościowe nagrody rzeczowe,

·        częste konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,

·        realna ścieżka awansu w strukturze firmy,

·        możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia, który trwa około 3 miesiące.

Nasze oczekiwania:

·        ukończony 18 rok życia,

·        dyspozycyjność do pracy minimum 120 H w miesiącu,

·        dobra znajomość obsługi komputera,

·        zaangażowanie i chęć rozwoju

·        gotowość do pracy stacjonarnej w oddziale w Toruniu

·        dyspozycyjność do odbycia 5-6 dniowego szkolenia wstępnego od 08.05.2024 r.

Weź udział w spotkaniu kwalifikacyjnym- dowiedz się wszystkiego o pracy na stanowisku konsultanta telefonicznego, warunkach zatrudnienia, szkoleniach i możliwości nawiązania współpracy.

Weź udział w kilku dniowym szkoleniu wstępnym- nasz trener wprowadzi Cię w świat rozmów telefonicznych- zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej.

Chcesz sprawdzić jak się u nas pracuje? Zapraszamy na nasze social media: fb Telbridge Toruń i Instagram telbridge.torun

Dołącz do naszego zgranego zespołu i rozpocznij pracę!

Nie czekaj- APLIKUJ.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 914393590