2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Świętokrzyskie
  6. Obsługa hotelowa - Kurozwęki
Dodane 09 kwietnia 2024

Przewodnik turystyczny / Kelner

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kurozwęki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zespół Pałacowy Sp. z o.o. to jedna z dwóch spółek, która na terenie majątku rodziny Popiel w Kurozwękach (XIVw. pałac, pawilony, park) prowadzi hotel, ośrodek konferencyjny, restaurację i oferuje liczne atrakcje turystyczne; m.in. stado amerykańskich bizonów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Przewodnik

  • Kelner

Miejsce pracy: Kurozwęki, ul. Zamkowa 3

Zakres obowiązków:

  • OPROWADZANIE WG SCENARIUSZA I ZAPOZNANIE TURYSTÓW INDYWIDUALNYCH I GRUP WYCIECZKOWYCH Z INFORMACJAMI DOTYCZĄCYMI OBIEKTU ( HISTORIA, LEGENDY, WYDARZENIA); UDZIELANIE GOŚCIOM INFORMACJI O OBIEKCIE I PROWADZONYCH PROJEKTACH

  • PRZYGOTOWANIE SAL KONSUMENCKICH DO OBSŁUGI GOŚCI;

    OBSŁUGIWANIE GOŚCI Z WYKORZYSTANIEM RÓŻNYCH TECHNIK OBSŁUGI, SERWOWANIE POTRAW I NAPOJÓW NA PRZYJĘCIACH OKOLICZNOŚCIOWYCH, WYSTAWIANIE RACHUNKÓW

Kwalifikacje

  • dyspozycyjność,

  • zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka kultura osobista.

Doświadczenie w pracy w turystyce, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziane!

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego każdego miesiąca,

  • środowisko pracy ukierunkowane na rozwój pracownika.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie drogą internetową lub kontakt pod numer telefonu: 15 866 7272 lub 866 7483 .

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Zespół Pałacowy Sp. z o.o. z siedzibą w Kurozwękach, ul. Zamkowa 3 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Kurozwęki,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kurozwęki
ID: 907739833