2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Świętokrzyskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Kielce
Patryk
Dodane 01 maja 2024

Przewoźnik Kielce

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Razem wiele zdziałamy!

Twój zakres obowiązków

  • Stała współpraca dotycząca codziennych załadunków na trasach jednokierunkowych : Kielce – Sosnowiec , Kielce – Lublin oraz opcjonalnie nieregularnych trasach jednokierunkowych Kielce – cały Kraj

Nasze wymagania

  • Prowadzisz działalność gospodarczą lub chcesz otworzyć własną działalność gospodarczą

  • Wymagania taborowe: zestawy i ciągniki do pracy w Polsce

To oferujemy

  • stałą partnerską współpracę w dynamicznie rozwijającym się oddziale

  • atrakcyjne stawki płatne za każdy kilometr

  • zwrot opłat drogowych

  • korekty paliwowe

  • terminowo regulowane płatności

  • pomoc finansową w przypadku rozbudowy floty

  • profesjonalny system szkoleń dla kierowców

  • wsparcie prawne w zakresie prawa ruchu drogowego

  • obsługa spedytora 24 h

  • przebiegi od 7 tys. do 10 tys. kilometrów miesięcznie

  • urządzenia mobilne dla kierowców

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 910838710