2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wałbrzych
Dodane 23 kwietnia 2024

Przewoźnik Zewnętrzny B2B kat. B (auto własne) Media Expert -Wałbrzych

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. B

Opis

esteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś do naszego magazynu szukamy:

       Przewoźnika Zewnętrznego – Dostawcy

Szukasz pracy, ale chcesz być „na swoim”? Załatwione!

Współpracuj z Media Expert mając własny biznes!

Zakres obowiązków:

  • realizacja dostaw sprzętu AGD, RTV do klientów indywidualnych

  • montaż/instalacja sprzętu

  • obsługa klienta

To oferujemy:

  • gwarancję zleceń na dostawy

  • szkolenia wdrażające

  • stabilną i długoletnią współpracę w firmie o bardzo mocnej pozycji na rynku

  • pracę od poniedziałku do piątku, blisko domu

  • jasną i przejrzystą współpracę

  • wynagrodzenie zawsze na czas (Faktury płacimy terminowo)

Oczekujemy:

  • prowadzenia działalności gospodarczej, lub chęć jej założenia

  • własnego samochodu dostawczego do 3.5 tony w zabudowie kontenerowej

  • zdolności manualnych/umiejętności montażu sprzętu RTV/AGD

  • mile widziane uprawnienia gazowe i SEP do 1kV (jeśli ich nie posiadasz, to my pomożemy Ci je zdobyć)

  • odpowiedzialności, rzetelności i profesjonalizmu

  • wysokiej kultury osobistej

  Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor(at)me.pl Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca(at)me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 882151076