2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Śmiłowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Przezwajacz Silników Elektrycznych

Lokalizacja

Śmiłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Pracownik fizyczny – przezwajanie silników elektrycznych

Zakład Rolniczo-Przemysłowy „FARMUTIL HS” S.A. zajmuje się zbiórką, transportem i unieszkodliwianiem ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego oraz sztuk padłych zwierząt gospodarskich. Jesteśmy liderem w tej dziedzinie i dysponujemy zakładami utylizacyjnymi należącymi do największych i najnowocześniejszych w Europie.

Wciąż unowocześniamy nasze linie produkcyjne, zdobywamy nowe rynki zbytu oraz podnosimy jakość naszych produktów. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: przezwajacz silników.

Miejsce pracy: Śmiłowo (pow. pilski)

Opis stanowiska:

  • przezwajanie silników elektrycznych,

  • diagnostyka uszkodzonego silnika/ stwierdzenie uszkodzeń mechanicznych,

  • kompleksowe przewinięcie stojana,

  • czytanie schematów łączeniowych,

  • wymiana łożysk.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji,

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie,

  • miejsca parkingowe na czas wyjazdów w siedzibie firmy

Nasze wymagania:

·         doświadczenie min. 2 lata na stanowisku samodzielny przezwajacz,

·         uprawnienia SEP do 1kV.

Lokalizacja

Śmiłowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śmiłowo
ID: 882854890