2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kraków
  7. Sekretariat, recepcja - Krowodrza
Dodane 08 maja 2024

Przychodnia weterynaryjna zatrudni recepcjonistkę na zastępstwo

Wynagrodzenie

5 300 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Do naszej przychodni weterynaryjnej w Krakowie w okolicach Ikei poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonistki / recepcjonisty na umowę na zastępstwo w pełnym wymiarze godzin. W przypadku dobrej współpracy możliwość zatrudnienia po zakończeniu umowy na zastępstwo.

 Nasze wymagania:

  • biegła obsługa komputera (Open Office, Microsoft Office)

  • komunikatywna znajomość angielskiego na poziomie min B1/B2 - wymóg konieczny (kontakt z anglojęzycznymi właścicielami zwierząt, przekazywanie zaleceń ustnie i mailowo)

  • dobra organizacja pracy i komunikatywność

  • dyspozycyjność ( praca zmianowa , od poniedziałku do soboty)

  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą

  • doświadczenie w rejestracji medycznej lub weterynaryjnej

  • dodatkowymi atutami kandydata/kandydatki będzie przyjazny stosunek do zwierząt oraz znajomość programu Klinika.xp

  • dostępność od zaraz

Nie wymagamy wykształcenia technika weterynarii.

 Obowiązki:

  • obsługa klientów

  • udzielanie informacji telefonicznych (kontakt z właścicielami pacjentów, wydawanie zaleceń i leków)

  • telefoniczne umawianie wizyt

  • przyjmowanie płatności

  • obsługa korespondencji

  • przyjmowanie i wydawanie materiału do badań

  • drobne prace biurowe

  • prowadzenie podstawowej dokumentacji związanej z działalnością firmy

Prosimy o umieszczenie w CV aktualnej klauzuli RODO na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami / kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 740334065