2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Kłodzko
Dodane 17 kwietnia 2024

Przygotowanie śniadań/Sprzątanie pokoi

Wynagrodzenie

25 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kłodzko

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gospodarstwo Agroturystyczne “Kowalowe Wzgórze” poszukuje do swojego zespołu dwóch nowych pracowników:

1. Pracownik do przygotowywania śniadań:

Zakres obowiązków: przygotowanie i serwowanie śniadań dla gości, dbanie o porządek w miejscu pracy, utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta.

Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, komunikatywność.

czas pracy: 6:30-14:30

2. Osoba do sprzątania pokoi:

Zakres obowiązków: sprzątanie i przygotowanie pokoi dla gości, dbanie o czystość w przestrzeniach wspólnych, kontrola stanu wyposażenia pokoi.

Wymagania: dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

czas pracy: 10:30-15:30 sprzątanie w soboty

lub inne dni i godziny pracy max. do 15:00

Lokalizacja

Kłodzko,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kłodzko
ID: 912575068