2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Kujawsko-pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca bez doświadczenia! Konsultant telefoniczny Media System

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Konsultant Telefoniczny ds. Sprzedaży

Praca od poniedziałku do piątku

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż: prezentowanie klientom ofert bankowych, telekomunikacyjnych i ubezpieczeniowych.

  • Realizacja planów sprzedażowych: dążenie do osiągnięcia i przekroczenia ustalonych celów sprzedażowych.

  • Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta i budowanie pozytywnych relacji z nimi: świadczenie kompleksowej pomocy oraz rozwiązywanie wszelkich pytań i problemów klientów.

Nasze wymagania:

  • Osoby energiczne: pełne zaangażowanie i entuzjazm w wykonywaniu obowiązków.

  • Punktualne i zaangażowane: wysoka kultura pracy i gotowość do pełnego zaangażowania.

  • Otwarte na ludzi: umiejętność komunikacji i budowania relacji interpersonalnych.

  • Pozytywnie nastawione do otoczenia: optymizm i umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach.

  • Chętne do zdobywania nowych doświadczeń zawodowych: chęć rozwoju i nauki nowych umiejętności.

  • Osoby z nienaganną dykcją: jasna i zrozumiała komunikacja jest ważna w pracy konsultanta telefonicznego.

  • P.S. Doświadczenie nie jest wymagane ;)

To oferujemy:

  • Gwarantowana podstawa plus atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne: sprawiedliwa i konkurencyjna płaca.

  • Szkolenia przygotowujące do pracy: profesjonalne przygotowanie do wykonywania obowiązków.

  • Intensywny rozwój zawodowy: możliwość ciągłego rozwoju i awansu zawodowego.

  • Przyjemną, motywującą do pracy atmosferę: wspierającą i przyjazną kulturę pracy.

  • W pełni wyposażone zaplecze socjalne, chillroom: komfortowe warunki pracy i możliwość relaksu.

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego już od 1 dnia pracy: bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich.

  • Czasoumilacze, gry, konkursy, zabawy, poczęstunki: różnorodne formy integracji i rozrywki.

  • Nasz autorski program MediaKiosk: zbieraj punkty i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.

  • System poleceń znajomych do pracy: zachęcamy do rekomendowania talentów.

  • Praca stacjonarna z możliwością pracy zdalnej po okresie wdrożenia: elastyczność i dostosowanie do Twoich potrzeb.

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, otwartą na wyzwania i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, dołącz do naszego zespołu!

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych wobec otrzymanej aplikacji kandydata.1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w procesie prowadzonej rekrutacji jest Media System Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (ul. Zygmunta Augusta 7, 85-082 Bydgoszcz); 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: iod(at)mediasystem.pl 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji; 4. Podane dane będą przetwarzane: a. na podstawie art. 22 ze zn.1 §1 Kodeks pracy – w przypadku zatrudnienia na umowę o pracę bądź; b. wobec konieczności ustalania warunków umowy w zw. z przepisami Kodeksu Cywilnego. 5. Podanie danych w zakresie niezbędnym do prawidłowej oceny aplikacji i wynikającym z Kodeksu pracy jest obowiązkowe w pozostałym zakresie całkowicie dobrowolne – niemniej ich podanie może być niezbędne do właściwej oceny kwalifikacji i doświadczenia; 6. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym poza przypadkami wskazanymi w przepisach prawa; 7. Dane przechowywane będą do czasu podjęcia decyzji o zatrudnieniu, a w przypadku zatrudnienia lub zawarcia umowy do czasu wskazanego przez przepisy prawa; 8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu. 9. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 10. Więcej informacji na www.mediasystem.pl w zakładce „Polityka Prywatności”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912701108