2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wojkowice
Dodane Dzisiaj o 12:21

Przyjęcia zwrotów - praca magazynowa DIRKS POLSKA

Lokalizacja

Wojkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DIRKS GROUP z siedzibą w Emden / Niemcy jest firmą z branży usługowej – uznanym partnerem kompleksowych rozwiązań technicznych i logistycznych. Do naszej spółki z grupy, firmy Dirks Polska Sp. z o.o., która zarządza nowoczesnym centrum dystrybucyjnym w

Wojkowicach k. Wrocławia, zajmującej się logistyką i dystrybucją towarów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przyjęcia zwrotów - praca magazynowa

Region: Wojkowice, gmina Żórawina, woj. Dolnośląskie

Zadania

·         przyjęcie, selekcjonowanie artykułów, przekładanie do nowych

kartonów (praca z programem komputerowym)

·         praca ze skanerem

·         udział w inwentaryzacjach i w pracach porządkowych na magazynie,

·         przestrzeganie wewnętrznych procedur firmy

Wymagania

·         zdolności manualne oraz chęci do pracy

·         komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·         rzetelność, zaangażowanie w rozwój firmy

Oferujemy

·         umowę o pracę

·         pracę od poniedziałku do piątku (6:00-14:00)

·         pracę w stabilnej firmie

·         atrakcyjny system wynagrodzenia

·         szeroki pakiet socjalny

·         pracę w zgranym zespole

Lokalizacja

Wojkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wojkowice
ID: 833581892