2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Pomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kobysewo
Dodane 09 kwietnia 2024

Przyjmę do pracy

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kobysewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Obowiązki:

  • Praca przy uprawie i pielęgnacji roślin (np. koszenie, przycinanie, nawożenie, pielenie).

  • Przygotowanie roślin do sprzedaży (np. pakowanie, doniczkowanie, etykietowanie).

  • Obsługa klienta i sprzedaż bezpośrednia.

  • Prace porządkowe na terenie szkółki lub gospodarstwa ogrodniczego.

  • Praca związana z obsługą maszyn ogrodniczych (np. kosiarki, przycinarki).

  • Przygotowanie i pakowanie zamówień do wysyłki.

  • Prace sezonowe w polu (np. siew, zbiory).

  • Pielęgnacja roślin w szklarniach.

  • Prace ziemne i nasadzenia.

  • Doradztwo w zakresie doboru roślin i pielęgnacji zieleni.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność ( możliwa praca w weekendy).

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w ogrodnictwie,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność.

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

  • Gotowość do pracy na umowę zlecenie lub w niepełnym wymiarze godzin (w zależności od oferty).

Lokalizacja

Kobysewo,

Pomorskie

Pomorskie, Kobysewo
ID: 908920538