2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Wrocław
  7. Pozostałe w Zdrowie - Stare Miasto
Dodane 15 kwietnia 2024

Przyjmę do pracy Asystentkę/Higienistkę Stomatologiczną

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

STARSDENT Sp. z o.o.

STARSDENT Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu protetyki stomatologicznej, implantoprotetyki, leczenia zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych, leczenia pacjentów z patologicznym starciem zębów, stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji, stomatologii dziecięcej, profilaktyki stomatologicznej, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji oraz diagnostyki radiologicznej.

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA/HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Miejsce pracy: ul. Strzegomska 3b/3c/3u, Wrocław

OPIS STANOWISKA:

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie:

  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (praca na cztery ręce);

  • Przygotowanie pacjenta do zabiegu;

  • Przygotowanie stanowiska pracy;

  • Sterylizacja narzędzi;

  • Prowadzenie ewidencji brakujących materiałów i instrumentów;

  • Konserwacja sprzętu;

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia kierunkowego;

  • Minimum rocznego doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku;

  • Umiejętności pracy samodzielnej jak również pracy w zespole;

  • Łatwości nawiązywania kontaktów;

  • Wysokiej kultury osobistej;

  • Dyspozycyjności;

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego;

  • Ukończenie kursów specjalistycznych w zakresie stomatologii będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Możliwości rozwoju zawodowego;

  • Wysokie wynagrodzenie;

  • Stałą współpracę;

  • Przyjazną atmosferę;

  • Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się Klinice o stabilnej pozycji rynkowej.

Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres kontakt(małpa)starsdent.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1977r. o ochronie danych osobowych tj. Dz, U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 657416753