2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Opolskie
  6. Obsługa hotelowa - Nysa
Dodane 12 kwietnia 2024

Przyjmę do pracy na stanowisku pokojowa - praczka

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nysa

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zespół Hotelarsko - Gastronomiczny Piast w Nysie przyjmie na stanowisko pokojowa.

Wymagania:

Pokojowa:

  • zapewnienie najwyższej jakości usług sprzątających,

  • utrzymanie porządku i czystości we wszystkich pokojach oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych znajdujących się na terenie obiektu,

  • obowiązki: wymiana pościeli, ręczników, ścieranie kurzy, mycie okien i podłóg, odkurza, itp.

  • utrzymanie odpowiedniego stanu sanitarno-higienicznego w łazienkach

  • przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa i higieny,

  • współpraca z innymi działami obiektu,

  • zgłaszanie usterek

    Praczka: maglowanie, pranie suszenie

Wszystkie informacje dotyczące zatrudnienia w siedzibie przedsiębiorstwa

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 911272293