2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jędrzejów
Dodane 17 kwietnia 2024

Przyjmę stażystę

Lokalizacja

Jędrzejów

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy stażysty na stanowisko pracownika biurowego.

Obowiązki:

  • Asystowanie w codziennych zadaniach biurowych, takich jak obsługa korespondencji, obsługa telefonu.

  • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji i archiwizacji.

  • Wykonywanie innych zadań administracyjnych na potrzeby działu.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office).

  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy.

  • Zainteresowanie pracą w zespole i chęć nauki.

    Oferujemy:

  • Staż w dynamicznym środowisku biznesowym, z możliwością zdobycia cennego doświadczenia.

  • Stałe godziny pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

    Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: [adres email].

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Wszystkie przesłane dokumenty będą traktowane jako poufne i wykorzystane jedynie w celach rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Jędrzejów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Jędrzejów
ID: 912398912