2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Podgórze
Dodane 04 kwietnia 2024

Przyjmę studenta do pracy na 2-3 dni w tygodniu

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przyjmę studenta do pracy w delikatesach włoskich na Starym Podgórzu. Praca 2-3 dni w tygodniu. Na pewno w sobotę od 9.30 DO 14.30, pozostałe dni do uzgodnienia.

Umowa zlecenie, 28 zl/godz .

Zakres obowiązków:

Obsluga klienta, wystawanie towaru, obsługa sklepu internetowego oraz glovo, wpisy na social media.

Wymagania:

Zainteresowania gotowaniem, kuchnią włoską . Umiejętność prowadzenia social mediów, tworzenie rolek, znajomość języka angielskiego, książeczka sanepidowska (można wyrobić w trakcie pracy). Sumienność, uczciwość, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi.

CV proszę wysyłać na maila

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 909441706