2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Legnica
Dodane 19 kwietnia 2024

Psycholog dziecięcy

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

COGITO MED to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się m.in. w dziedzinie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Jesteśmy realizatorem programu " Razem łatwiej" dla Województwa Dolnośląskiego. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów jak i specjalistów młodszych.

Aktualnie szukamy Psychologów na terenie Legnicy.

To oferujemy

 Praca w oparciu o umowę o pracę pełny / niepełny etat lub B2B

 Praca w zespole - zebrania, interwizje, szkolenia wewnętrzne, opieka merytoryczna

 Regularne mitingi i super wizje

 Dostęp do wewnętrznej biblioteki

 Możliwość pisania artykułów

 Dostęp do gabinetów

 Obsługa pacjentów ze strony rejestracji

Twój zakres obowiązków

 Praca głównie stacjonarna

 Prowadzenie sesji psychoterapeutycznych dla dzieci i młodzieży (10 – 19 rok życia)

 Wstępne telefoniczne konsultacje psychologiczne dla rodziców

Nasze wymagania

 Kierunkowe wykształcenie – magister psychologii

 Co najmniej roczne doświadczanie w pracy z ludźmi

 Doświadczenie w pracy związanej z udzielaniem wsparcia emocjonalnego dzieciom i młodzieży

 Profesjonalizm, wysoka kultura osobista, empatia i asertywność w kontakcie z pacjentami

Osoby zainteresowane współpracą i spełniające powyższe warunki prosimy o aplikowanie

i dołączenie Cv.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cogito Sebastian Łaźniak, Karłowicza 4, 62-800 Kalisz , zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cogito Sebastian Łaźniak

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 853697698