2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Wrocław
  7. Szkolnictwo - Fabryczna
Dodane 23 kwietnia 2024

Psycholog dziecięcy - centrum miasta - atrakcyjne wynagrodzenie

Wynagrodzenie

80 - 120 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Opis

Psycholog dziecięcy

W związku z rozwojem poszukujemy psychologa do Żłobka i Przedszkola „Pirackie Skarby” mieszczących się we Wrocławiu przy ul. Zielińskiego 39a oraz przy ul. Przemkowskiej 4. Zatrudnimy osobę odpowiedzialną, kochającą pracę z małymi dziećmi, energiczną, kreatywną, cierpliwą i empatyczną w kontakcie z dziećmi.

Wymagania:

  • Kwalifikacje: uprawienia do wykonywania zawodu psychologa (dziecięcego)

  • Niekaralność

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Aktualne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Aktualne zaświadczenie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Czuwanie nad zdrowiem, bezpieczeństwem, dobrym samopoczuciem, a także rozwojem dzieci

  • Wykonywanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych

  • Tworzenie warunków do optymalnego rozwoju każdego dziecka we wszystkich sferach jego rozwoju

  • Współdziałanie i informowanie rodziców o sytuacji zdrowotnej i rozwoju dziecka, wspieranie rodziców w wychowaniu dziecka

  • Realizowanie zasad i czynności wynikających ze statutu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami

  • Elastyczny grafik pracy, zależny od zapotrzebowania

  • Pracę w nowoczesnej, doskonale wyposażonej placówce

  • Pakiet szkoleń wdrażających i podnoszących kompetencje

  • Gwarantowaną premię frekwencyjną

  • Po okresie próbnym możliwość dodatkowych pakietów pracowniczych

  • Pakiet medyczny

  • Praca od zaraz.

  • Możliwość zatrudnienia w wymiarze 1/2 etatu na umowę o pracę.

Wymagane dokumenty:

  • Życiorys (CV)

  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie podanych przez kandydata danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz o zapoznaniu się z informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują na mocy powyższego Rozporządzenia. Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności (dokumenty wymagane po zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną).

Dodatkowe informacje:

  • Wymagane dokumenty aplikacyjne należy wysyłać na adres mailowy z dopiskiem „Nabór na stanowisko Psychologa dziecięcego”. Złożone dokumenty nie podlegają zwrotowi. Kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu naboru zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 778088689