2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Łódzkie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Łódź
  7. Pozostałe w Zdrowie - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

Psycholog dziecięcy - ŁÓDŹ

Wynagrodzenie

80 - 110 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obserwacja dzieci przedszkolnych oraz monitorowanie ich rozwoju

  • Diagnoza przesiewowa, wyłapywanie trudności rozwojowych

  • Tworzenie opinii psychologicznych, terapia psychologiczna

  • Konsultacje z rodzicami w języku polskim i angielskim

  • Merytoryczne oraz emocjonalne wsparcie nauczycieli polskojęzycznych i anglojęzycznych

Nasze wymagania

  • Komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim, umożliwiające wsparcie nauczycieli, rodziców oraz dzieci anglojęzycznych

  • Ukończone jednolite studia magisterskie z psychologii

  • Ukończone studium pedagogiczne (lub ostatni rok kursu) lub ukończone studia z pedagogiki lub pedagogiki specjalnej

  • Komunikatywność, zaangażowanie, chęć do pracy w zespole

Mile widzine

  • doświadczenie w pracy w poradni psychologiczno-pedagogicznej lub w żłobkach/przdszkolach

To oferujemy

  • Możliwość elastycznych godzin pracy

  • Możliwość zwiększenia liczby godzin

  • Dostęp do narzędzi diagnostycznych oraz materiałów terapeutycznych

  • Interwizje, szkolenia specjalistyczne finansowane przez firmę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Jesteśmy zespołem psychologów i psychoterapeutów świadczących usługi psychologiczne dla podmiotów takich jak przedszkola, szkoły oraz korporacje. Oferujemy możliwość rozwoju oraz pracy w różnorodnych środowiskach.

Zachęcamy do kontaktu i wysyłania CV na adres kontaktowy

Pozdrawiamy i do usłyszenia!

Zespół Levitate

www.levitate.pl

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 893918410