2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Opolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Opole
Dodane 25 kwietnia 2024

Psycholog | Fundacja "Wypłyń na Głębię"

Wynagrodzenie

1 100 - 2 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Psycholog / Specialist

UMOWA O PRACĘ, UMOWA ZLECENIE

1100 zł -2200 zł brutto / mies.

KONTRAKT B2B

1100 zł -2200 zł netto (+ VAT) / mies.

  • Krakowska 32, Opole

  • umowa zlecenie lub kontrakt b2b, po okresie próbnym (3 miesiące) możliwość umowy o pracę (część etatu)

  • wymiar zatrudnienia 7-14 godzin w tygodniu (minimum raz na 2 tygodnie praca stacjonarna w biurze - 1 wybrany dzień)

  • specjalista

  • praca stacjonarna - preferowana lokalizacja OPOLE,  praca hybrydowa

  • praca od maja

  • rekrutacja zdalna

  • Praca zmianowa: nie

  • Możliwa praca w godzinach nocnych: nie

  • Tryb wypłaty: miesięczna

  • System wynagrodzeń: stała podstawa + premia od osiąganych rezultatów

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie merytoryczne procesu wdrażania programów profilaktycznych (kontakt z działem dystrybucji oraz z realizatorami programu, opracowywanie raportów dla szkół podsumowujących wdrożenie programu profilaktycznego, raportowanie osiągnięcia rezultatów projektowych),

  • asystowanie przy opracowywaniu programów profilaktycznych,

  • realizowanie zadań związanych z uzyskaniem statusu programu rekomendowanego dla programów profilaktycznych,

  • opracowywanie koncepcji merytorycznej konferencji,

  • zarządzanie działaniami merytorycznymi Fundacji we współpracy z asystentem.

NASZE WYMAGANIA:

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych magisterskich na kierunku psychologia

  • Minimum 3 lata doświadczenia pracy w zawodzie psychologa (mile widziane doświadczenie w pracy w szkole)

  • Elastyczność w działaniu

  • Umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku

  • Umiejętność współpracy w zespole, w tym zarządzania pracą innych osób

a także:

  • Pro-aktywne podejście do realizacji celów,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Komunikatywność,

  • Terminowość i sumienność.

    MILE WIDZIANE: - doświadczenie w pracy w szkole publicznej lub w sektorze edukacji, - znajomość specyfiki pracy w organizacjach pozarządowych, - umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań, - umiejętność pracy w zespole hybrydowym.

OFERUJEMY:

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju,

  • Realny wpływ na tworzenie i rozwój innowacyjnych programów profilaktycznych,

  • Pracę z misją w prężnie rozwijającej się Fundacji,

  • Okresowe szkolenia i wyjścia integracyjne,

  • Praca w nowoczesnym biurowcu.

BENEFITY:

  • elastyczny czas pracy (7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00)

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata.

O NAS:

Chcesz pracować z misją?

Młody zespół z pasją - Fundacja “Wypłyń na Głębię”, której misją jest towarzyszenie młodzieży w poszukiwaniu odpowiedzi na życiowe pytania oraz łączenie i wspieranie tych, którym zależy na dobrej przyszłości młodych, poszukuje nowego członka zespołu na stanowisko Psycholog/ Specialist. Fundacja realizuje nowoczesne programy edukacyjne i profilaktyczne dla młodzieży.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 6 maja 2024 r.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 914404710