2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Wielkopolskie
  6. Rekrutacja - Ostrów Wielkopolski
Dodane 26 kwietnia 2024

Psycholog lub specjalista ds. HR z doświadczeniem

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Zapraszamy Cię do naszego zespołu! Poszukujemy kandydatki lub kandydata na stanowisko:

Psychologa lub specjalisty ds. HR

Pancernik.eu to firma, która zajmuje się sprzedażą internetową akcesoriów GSM. Dbamy o satysfakcję naszych klientów oraz o dobre warunki pracy dla naszych pracowników.

Osoba na wymaganym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie pozytywnej atmosfery w pracy, wsparcie rozwoju pracowników oraz realizację zadań z zakresu kompetencji miękkich.

Zadania:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii wspierających rozwój pracowników.

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu kompetencji miękkich, zarządzania czasem i efektywności.

  • Organizacja wydarzeń integracyjnych i motywacyjnych dla pracowników.

  • Monitorowanie i ocena klimatu pracy oraz satysfakcji pracowników.

  • Zarządzanie systemem ocen pracowniczych i rozwojem ścieżki kariery.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Umiejętność zarządzania konfliktami i rozwiązywania problemów.

  • Kreatywność i inicjatywa w tworzeniu nowych rozwiązań.

  • Umiejętności przekonywania i wpływania w pozytywny sposób na organizację.

  • Dobra znajomość głównych procesów w zakresie zarządzania ludźmi i umiejętność ich samodzielnego prowadzenia.

  • Wykształcenie wyższe związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, psychologią lub pokrewne.

  • Znajomość polskiego prawa pracy.

Przywileje:

  • Stabilne zatrudnienie na 1/8 etatu.

  • Umowa o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

  • Przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym zespole.

  • Program MultiSport.

  • Grupowe ubezpieczanie na życie dla Ciebie i rodziny.

  • Elastyczny czas pracy.

Swoją kandydaturę wyślij na adres e-mail lub przez OLX.

Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 914605251