2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Nowa Wieś
Dodane 17 kwietnia 2024

Psycholog/Psychoterapeuta - Wronki

Wynagrodzenie

65 - 90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowa Wieś

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Centrum Rozwoju poszukuje Psychologa/Psychoterapeuty

Miejsce pracy: Nowa Wieś, ul. Staromiejska 42

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie/B2B

Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy placówką specjalizującą się w świadczeniu wsparcia psychologicznego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Poszukujemy wykwalifikowanego psychologa, który dołączy do naszego profesjonalnego zespołu i przyczyni się do dalszego rozwoju naszych usług.

Obowiązki:

- Prowadzenie konsultacji i terapii indywidualnych oraz grupowych,

- Diagnozowanie i ocena potrzeb psychologicznych pacjentów,

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe w dziedzinie psychologii (magister lub doktor),

- Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą (mile widziane doświadczenie w pracy z systemem rodzinnym),

- Wysokie umiejętności interpersonalne i empatia,

- Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielnie.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie od 65 do 90 zł/h brutto,

- Pracę w dynamicznym i wspierającym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Nowa Wieś,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowa Wieś
ID: 912559368