2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Wrocław
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Psie Pole
Dodane 30 maja 2024

Psycholog/Psychoterapeuta- wyposażony gabinet + opieka recepcyjna!

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Optima Care sp. z o.o. jest spółką posiadającą sieć Centrów Medycznych, specjalizujących się w zakresie szeroko pojętej opieki zdrowotnej. Posiadamy specjalistów z różnych dziedzin m.in. wsparcia psychologicznego, rehabilitacji, fizjoterapii, podologii oraz medycyny pracy. Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osób na stanowiska: psychologa i psychoterapeuty.

Psycholog/Psychoterapeuta

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Antoniego Słonimskiego 1

 Twój zakres obowiązków

  • Psycholog: Prowadzenie diagnozy psychologicznej na bazie dostępnych narzędzi oraz wsparcia psychologicznego dla dzieci i młodzieży

  • Psychoterapeuta: Prowadzenie psychoterapii indywidualnej, grupowej, rodzinnej oraz wsparcia psychospołecznego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z otoczenia pacjenta

  • Współpraca z interdyscyplinarnym zespołem leczącym

  • Prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących standardów

  • Uczestnictwo w organizowanych przez placówkę superwizjach

  • Udział w odprawach oraz szkoleniach doskonalących zespołu

Nasze wymagania

  • Psychoterapeuta: certyfikat psychoterapeuty lub osoby w tracie nauki w szkole psychoterapii (ukończenie, co najmniej II roku szkoły psychoterapii, min. 1200 h)

  • Psycholog: wykształcenie wyższe na kierunku: Psychologia (5-letnie studia potwierdzone dyplomem) oraz min. roczne udokumentowane doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i młodzieżą

  • Otwartość na współpracę z dziećmi i młodzieżą oraz dorosłymi z otoczenia pacjenta

  • Otwartość na dalszy rozwój zawodowy i doskonalenie swoich umiejętności

Mile widziane:

  • Specjalizacja w zakresie psychoterapii dzieci i młodzieży – będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Współpracę w ramach kontraktu B2B lub umowę zlecenie

  • Elastyczny grafik pracy z pacjentami

  • W pełni wyposażony gabinet oraz narzędzia pracy i opiekę recepcyjną

  • Współpracę i wsparcie zespołu specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego

  • Parking dla pracowników

  • Nowoczesną przestrzeń i gabinet

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 918729668