2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Gniezno
Dodane 14 maja 2024

Psycholog - Psychoterapeuta

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Opis

Zapraszamy do współpracy

Dla naszego partnera biznesowego i długoletniego klienta poszukujemy kandydatów do pracy w branży medycznej. Siedziba firmy i miejsce pracy; GNIEZNO

Obecne otwarte stanowiska pracy na które zachęcamy to:

Proponowana forma współpracy elastyczna - w zależności od preferencji i bezpośrednio z pracodawcą.

umowa o pracę / umowa kontraktowa lub umowa zlecenie

Zakres zadań na stanowiskach:

wynikający z posiadanych uprawnień, kwalifikacji, wiedzy i doświadczenia

Wymagania:

  • ukończone nauka w zawodzie i posiadana specjalizacja - kwalifikacje do wykonywania zawodu

  • tytuł magistra np. psychologii

  • doświadczenie w pracy z osobami chorymi

  • dyspozycyjność

  • preferowana dyspozycyjność minimum jeden dzień w tygodniu

  • możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin

  • zaangażowanie

  • życzliwość

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia i wymiar czasu pracy do uzgodnienia w zależności od preferencji

  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji Kandydata

  • ciekawa i pełna wyzwań praca

  • możliwość stałych zleceń

  • miła atmosfera pracy w zespole ambitnych i otwartych pracowników

    Zapraszamy do kontaktu poprzez niniejszy portal, składając własne CV. Prosimy też o dołączenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Administratorem państwa danych osobowym jest Centrum Filar - Gniezno.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 918332570