2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kraków
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Podgórze
Dodane 09 maja 2024

Psycholog w Liceum Ogólnokształcącym - 1/2 etatu

Wynagrodzenie

2 072 - 2 576 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczne Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące Open Future International School w Krakowie w związku z rozwojem placówki poszukuje PSYCHOLOGA na pół etatu

Proponowany zakres obowiązków:

  • prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu uczniów, w tym barier i ograniczeń utrudniających funkcjonowanie ucznia i jego uczestnictwo w życiu szkoły,

  • udzielanie uczniom pomocy psychologicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb,

  • podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów młodzieży,

  • minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form pomocy w środowisku szkolnym i pozaszkolnym uczniów,

  • inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych,

  • pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień uczniów,

  • wspieranie nauczycieli i wychowawców w rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu uczniów, w tym barier i ograniczeń utrudniających funkcjonowanie ucznia i jego uczestnictwo w życiu szkoły,

  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji pomocy psychologicznej.

Nasze wymagania:

  • ukończone jednolite studia magisterskie z psychologii,

  • komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim, umożliwiające wsparcie nauczycieli, rodziców oraz dzieci anglojęzycznych,

  • wysoka kultura osobista,

  • otwartość i komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność, sumienność i dobra organizacja własnej pracy,

  • odpowiedzialne podejście do swoich obowiązków.

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, fantastyczną atmosferę i współpracę wspierającego zespołu. Zadbamy o rozwój zawodowy i zapewnimy możliwość wpływu na rozwój Niepublicznego Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcące Open Future International School w Krakowie.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Open Future International School na potrzeby przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji, oraz przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska."

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 914372997