2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Lubelskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Lublin
Dodane 16 maja 2024

PSYCHOLOG, Psychoterapeuta LAPERFE Clinic

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

LAPERFE to pierwsza w Lublinie klinika uwzględniająca procedury SLOW Medicine.

Nasze miejsce to połączenie nowoczesnego świata technologii beauty, medycyny estetycznej, dermatologii, fizjoterapii oraz bardzo dobrej atmosfery i sztuki.

Zespół to osoby doświadczone, o bardzo wysokiej kulturze osobistej.

LAPERFE to klinika, która stawia największą uwagę na potrzeby pacjenta, procedury oraz zdrowie i komfort pacjenta.

Z dużą radością powitamy osobę, która spełnia poniższe warunki, a my ze swojej strony deklarujemy, bardzo dobrą kulturę pracy, kompetentnego managera, właściciela z wizją miejsca oraz skuteczny marketing komunikacji miejsca.

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie terapii, konsultacji i dokładne prowadzenie dokumentacji

  • Współpraca z lekarzem medycyny estetycznej, dermatologiem, kosmetologami, fizjoterapeutą, lekarzem okulistą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe wyższe na kierunku psychologii

  • Szkoła w zakresie psychoterapii (min. ukończony II rok)

  • Doświadczenie w pracy min. 4 lata

  • Posiadanie również własnej bazy pacjentów

To oferujemy

  • Pracę w bardzo eleganckich, ciepłych i komfortowych wnętrzach z parkingiem

  • Obsługę recepcji

  • Przyjazną i miłą atmosferę w zespole

  • W pełni wyposażony gabinet ze wszystkimi udogodnieniami np. domowy wystrój, komfortowe fotele, świeczki, aromaterapia, napoje dla pacjentów i inne

  • Intymną lokalizacje dla pacjentów

  • Wsparcie marketingowe

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LAPERFE sp. z o.o. z siedzibą w: Gęsia 3/0.8, 20-719 Lublin (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 788677705