2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Podkarpackie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Stalowa Wola
Dodane 17 kwietnia 2024

Psychoterapeuta - Stalowa Wola/Rozwadów - Elastyczny czas pracy

Lokalizacja

Stalowa Wola

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Centrum Psychologii i Mediacji Lumen poszukuje psychoterapeuty.

Twój zakres obowiązków:

- Udzielanie pomocy psychoterapeutycznej i psychologicznej

- Prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej, dla dzieci lub dorosłych

- Stałe doskonalenie się i rozwijanie swoich kompetencji, warsztatu i wiedzy

Nasze wymagania:

- Ukończone 5- letnie studia psychologiczne, tytuł magistra psychologii (warunek

konieczny)

- Ukończone szkolenie psychoterapeutyczne – dowolne nurty

- Minimum 2 lata doświadczenia w pomocy psychologicznej (wliczając np. staż)

- Przestrzeganie zasad etycznych obowiązujących w zawodzie

- Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu treningów psychologicznych i coachingu

- Odpowiedzialność i zaangażowanie

To oferujemy:

- Elastyczne godziny pracy, dostosowywane do indywidualnych możliwości i potrzeb

- Współpracę w oparciu o umowę zlecenie

- Komfortowe, klimatyzowane gabinety ze wszelkimi udogodnieniami, dostosowane do

prowadzenia terapii indywidualnej lub grupowej

- Możliwość łączenia pracy w Centrum Lumen z pracą w innych miejscach (np. we

własnym gabinecie, przychodni lub innym prywatnym ośrodku)

- Wsparcie systemu umawiania wizyt, wgląd w kalendarz online i inne funkcje.

- Dostęp do materiałów dydaktycznych i sprzętu

- Możliwość korzystania z szatni i aneksu kuchennego

- Możliwość wsparcia w rozwoju

- Otwarcie na indywidualne podejście i na nowe pomysły

- Możliwość publikowania materiałów promocyjnych na social mediach

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV.

Dołącz do naszego zespołu i pomagaj w poprawie zdrowia psychicznego!

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 912484373