2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Nadarzyn
Dział rekrutacji
Dodane 25 kwietnia 2024

PTAK WARSAW EXPO - Telefoniczna Obsługa Klienta - praca biurowa - new!

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nadarzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SALES CLINIC Sp. z o.o. PARTNER STRATEGICZNY PTAK WARSAW EXPO Sp. z o.o.

Firma PTAK WARSAW EXPO z siedzibą w Nadarzynie, poszukuje kandydatów na stanowisko Agenta Contact Center.

O Firmie

Firma PWE jest liderem w branży wystawienniczo/targowej, w kraju i Europie Centralnej, specjalizującym się w organizacji dużych branżowych wydarzeń. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który jest sercem naszej działalności. Obecnie poszukujemy Konsultanta Contact Center, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu.

Obowiązki

- odpowiedź na zapytania klientów poprzez różne kanały komunikacji, takie jak telefon, e-mail, itp.

- zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta poprzez udzielanie profesjonalnych i   skutecznych odpowiedzi na pytania.

- utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez profesjonalną obsługę Klienta.

- współpraca z innymi działami w firmie, w celu rozwiązania zgłaszanych spraw Klientów.

Wymagania

- umiejętności komunikacyjne zarówno werbalne, jak i pisemne.

- umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

- pozytywne podejście i umiejętności pracy zespołowej.

- zdolność do szybkiego uczenia się i dostosowywania się do zmieniających się sytuacji.

- doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

- przyjazne środowisko pracy.

- konkurencyjne wynagrodzenie.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubiącą pracę z ludźmi i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Nadarzyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadarzyn
ID: 901353384