2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Kraków
  7. Szkolnictwo - Podgórze
Dodane 29 kwietnia 2024

Publiczne Przedszkole zatrudni Nauczyciela w Krakowie ul. Agatowa

Wynagrodzenie

6 800 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Publiczne Przedszkole ogłasza nabór na stanowisko:

Nauczyciel w Publicznym Przedszkolu w Krakowie przy ulicy Agatowej.

Obowiązki:

1. Prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych w grupie przedszkolnej.

2. Prowadzenie konsultacji dla rodziców.

3. Przygotowywanie opinii o dziecku

4. Podejmowania działań profilaktycznych.

5. Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi w przedszkolu.

6. Współpraca z rodzicami.

Wymagania:

1. Studia wyższe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne lub studia wyższe na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne.

2. Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu.

3. Kultura osobista.

4. Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami.

5. Ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola.

6. Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie.

2. Umowę o pracę.

3. Możliwość realizacji awansu zawodowego.

4. Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata

5. Pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze.

Osoby zainteresowane ofertą pracy uprasza się o przesłanie CV za pośrednictwem formularza OLX

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 759791243