2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ustka
Dodane 23 kwietnia 2024

Punktu skupu i sprzedaży elektroniki używanej Ustka

Wynagrodzenie

4 200 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ustka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

OPIS

Firma "Loombard" jest największą siecią tego typu placówek w Polsce i jedną z największych w Europie.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na dłuższy okres.

Sprzedawca - Obsługa punktu skupu i sprzedaży

Miejsce pracy : Ustka

Opis stanowiska:

- Profesjonalna obsługa klienta.

- Aktywna sprzedaż produktów.

- Wystawianie i nadzorowanie aukcji internetowych.

- Dbanie o estetykę ekspozycji.

Wymagania:

- Wysoka kultura osobista.

- Komunikatywność.

- Obsługa komputera.

- Znajomość sprzętu RTV/AGD, narzędzi budowlanych itp.

- Znajomość branży IT, GSM.

- Mile widziane doświadczenie w handlu.

- Sumienność, rzetelność.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie minimum 260 zł netto dziennie na początek + rozwinięty system premiowy

- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

- Umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS.

- Szkolenie przygotowujące.

- Elastyczny grafik.

- Pracę w miłym zespole ponad 50 koleżanek i kolegów.

- Wsparcie przełożonych oraz innych pracowników sieci.

Nie szukamy pracowników sezonowych - szukamy osób chętnych podjęciem współpracy na co najmniej 12 miesięcy przy czym praca poprzedzona jest szkoleniem przygotowującym.

Jeżeli jesteś chętny/a podjęciem pracy w której możesz się rozwijać, wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem

Lokalizacja

Ustka,

Pomorskie

Pomorskie, Ustka
ID: 793031734