2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Stalowa Wola
Dodane 30 kwietnia 2024

Q-BEV Sp. z o.o zatrudni Operatora wózka widłowego

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako Q-BEV Sp. z o.o. - jesteśmy jednym z wiodących producentów napojów w Europie środkowo-wschodniej. Jako grupa posiadamy bogate, niemal 30 letnie doświadczenie w sektorze marek własnych, dostarczając produkty dla globalnych marek i międzynarodowych sieci. Każdego roku produkujemy 300 mln szt. napojów, w 6 kategoriach: energy drink, vitamin drinks, BCAA, carbonated soft drinks, isotonics, RTD.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator wózka widłowego

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • pracę w zespole w miłej atmosferze,

  • kontakt z nowymi technologiami,

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • kompleksowe wdrożenie do pracy,

  • świadczenia socjalne,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • kartę Multisport

ZADANIA DLA CIEBIE:

  • Przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ

  • Transport wyrobów gotowych z produkcji do magazynu

  • Zabezpieczanie produkcji w potrzebne materiały

  • Rozładunki / załadunki

  • Utrzymywanie porządku i wysokiej kultury pracy podczas wykonywanych prac

  • Przygotowanie surowców wykorzystywanych w produkcji

  • Gotowość do uczestniczenia w inwentaryzacjach.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (5 brygadowym)

  • Zdolności logistycznych

  • Umiejętności pracy zespołowej

  • Umiejętności komunikacyjnych

  • Uprawnień na wózki widłowe UDT

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail lub dostarczenie osobiście w siedzibie Spółki: ul. Kwiatkowskiego 1 Stalowa Wola

Administratorem danych jest Q-BEV Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1,37-450 Stalowa Wola . Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że firma Q-BEV Sp. z o.o. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Q-BEV Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Q-BEV Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 888132294