2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radzymin
Workhouse4you
Dodane 30 kwietnia 2024

Radzymin! Pracownik Magazynu

Wynagrodzenie

30 - 31,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Radzymin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Lokalizacja: Radzymin, woj. mazowieckie

Wymiar: zlecenie na 5 dni w tygodniu

Stawka: 30 zł/h - 31,50 zł/h brutto + premia

Oferujemy:

  • współpracę od poniedziałku do piątku w godzinach 19:00-03:00,

  • stałą stawkę podstawową wynoszącą 30 zł/h - 31,50 zł/h brutto + premia do 450zł,

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,

  • współpracę z firma będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,

  • pełne szkolenie stanowiskowe.

Zadania:

  • transport palet z paczkami na terenie magazynu za pomocą ręcznych paleciaków/wózków widłowych,

  • rozładunek oraz załadunek paczek,

  • utrzymanie czystości w magazynie.

Wymagania:

  • pełnoletność,

  • dyspozycyjność w podanych godzinach,

  • pełna sprawność fizyczna,

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574 575 487.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)

Lokalizacja

Radzymin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radzymin
ID: 912170345