2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Chojnice
Dodane 24 kwietnia 2024

RATOWNIK WODNY na basen do Hotel Spa

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chojnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy do współpracy osobę chętną do pracy na stanowisku ratownika wodnego do Notera Hotel Spa! Gwarantujemy fantastyczną atmosferę, dodatkowe benefity, nowe wyzwania i stabilność zatrudnienia.

Twój zakres obowiązków:

  • stałe obserwowanie powierzchni wody w basenie

  • kontrola stanu urządzeń oraz sprzętu, które zapewniają bezpieczeństwo osób kąpiących się

  • odpowiedzialność za porządek na basenie

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo osób kąpiących się

  • odpowiedzialność za porządek na basenie i w magazynkach ratowniczych.

Nasze wymagania:

  • ukończone kursy i uprawnienia (w tym Kwalifikowany Kurs Pierwszej Pomocy)

  • posiadanie aktualnych uprawnień ratownika wodnego

  • mile widziane dodatkowe kursy ( nauka pływania, aqua aerobic, animator, sternik, itp)

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 912165807