2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa hotelowa - Ełk
Dodane 28 kwietnia 2024

Ratownik Wodny na Mazurach w Selment Resort Szeligi

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Selment Resort Szeligi, malowniczo położony nad jeziorem na Mazurach, poszukuje doświadczonego i zaangażowanego ratownika, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa na plaży w okresie od czerwca do sierpnia.

Obowiązki:

- Zapewnienie bezpieczeństwa kąpiącym się gościom na plaży.

- Prowadzenie działań ratowniczych w przypadku zagrożenia życia.

- Regularne patrolowanie plaży i czujność wobec potencjalnych niebezpieczeństw.

- Współpraca z personelem resortu w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi gości.

Wymagania:

- Mile widziani studenci do 26 r. ż.

-Ukończony kurs Ratownika Wodnego

-Aktualna książeczka ratownika.

- Aktualne certyfikaty Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

- Dodatkowe uprawnienia przydatne w ratownictwie wodnym,

- Opłaconą składkę członkowską 2023 potwierdzająca przynależność do podmiotu uprawnionego do wykonywania ratownictwa wodnego

- Umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych.

- Mile widziani studenci lub absolwenci kierunków związanych z ratownictwem lub medycyną.

Oferujemy:

- Pracę w malowniczym otoczeniu Mazur,

- Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9-13 - 1 h przerwa - 14-18

- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży turystycznej,

- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu resortu.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 914441046