2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Zielonka
Dodane 02 maja 2024

Ratownik wodny + opieka medyczna

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zielonka

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Kochasz wodę, las, świeże powietrze i dobrze czujesz się w otoczeniu dzieci i młodzieży? Masz odpowiednie uprawnienia i nie zawahasz się ich użyć w razie potrzeby? :) Zapraszamy Cię do aplikowania na naszego Leśnego Ratownika w trakcie 6-dniowych wyjazdów integracyjnych dla dzieci i młodzieży, które będą odbywać się co tydzień (liczba i terminy turnusów do ustalenia indywidualnie w zależności od możliwości kandydata).

Lokalizacja: Ośrodek edukacyjny w Zielonce koło Warszawy

Planowany start turnusów: czerwiec

Twoje zadania:

  • zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom turnusu korzystającym ze stawu,

  • stała obserwacja wyznaczonego terenu,

  • niezwłoczne reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy,

  • udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy,

  • kontrola urządzeń i atrakcji w strefie wodnej,

  • prowadzenie działań profilaktycznych i prewencyjnych w zakresie bezpieczeństwa,

  • zgłaszanie wszelkich problemów do kierownika turnusu.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia (przynajmniej pół roku),

  • dyspozycyjności na 1 lub więcej turnusów (1 turnus trwa 6 dni od poniedziałku do soboty; liczba turnusów do ustalenia indywidualnie),

  • uprawnień ustawowego ratownika wodnego (certyfikat ratownika wodnego MSW; patent sternika motorowodnego, żeglarskiego lub instruktora pływania; ważne KPP; zatrudnienie, pełnienie służby lub bycie członkiem podmiotu uprawnionego do wykonywania ratownictwa wodnego),

  • aktualnego zaświadczenia ukończenia kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP),

  • zaświadczenia o niekaralności (wypis z KRK),

  • biegłej znajomości języka polskiego,

  • sumiennego i odpowiedzialnego podejście do powierzonych zadań.

Co oferujemy?

  • umowę zlecenie lub b2b,

  • wynagrodzenie: 30-35 zł brutto za godzinę (do negocjacji) w zależności od formy zatrudnienia,

  • noclegi + pełne wyżywienie w trakcie turnusu,

  • możliwość nawiązania stałej współpracy,

  • zastrzyk świeżego, leśnego powietrza,

  • przestrzeń do ekspresji siebie – jesteśmy otwarci na Ciebie i Twoje inspiracje,

  • pracę wśród życzliwych i wspierających osób – stawiamy na relacje i dobrą atmosferę, mówimy sobie po imieniu i dużo rozmawiamy,

  • wpływ i sprawczość – Twoje pomysły i rozwiązania potraktujemy na serio,

  • szansę na dalszą współpracę w tym, bądź innym projekcie – ciągle powiększamy nasz zespół i poszukujemy wyjątkowych ludzi,

  • udział w zmianie społecznej i pracę z ludźmi, którym naprawdę zależy – jesteśmy marzycielami i chcemy zmieniać świat edukacji z energią i rozmachem!

To taka pigułka. Do kolejnego kroku, czyli rozmowy on-line, zaprosimy wybrane osoby. Być może właśnie Ciebie :)

Lokalizacja

Zielonka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonka
ID: 914646818