2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Zachodniopomorskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Jarosławiec
Artur
Dodane 30 kwietnia 2024

Ratownik wodny - praca stała lub sezonowa NAD MORZEM

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jarosławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

Opis oferty pracy:

Zakres obowiązków:

- nadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparku

- udzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach

Wymagamy:

- aktualne kwalifikacje

- komunikatywność

- opanowanie

- umiejętność pracy w zespole

- szybkość w podejmowaniu decyzji

- wysoka kultura osobista

Zalety podjęcia pracy w naszym Resorcie:

- praca zmianowa

- atrakcyjne zarobki z możliwością awansu

- praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju

- możliwość podjęcia od 13.01.2023 lub od 14.04.23

Zapewniamy możliwość zakwaterowania na preferencyjnych warunkach

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu

Lokalizacja

Jarosławiec,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Jarosławiec
ID: 662282810